Liberec

E-SHOP

 

Provádíme ruční pražení kávových zrn tradiční technologií. Pražíme na zakázku a jen tolik, kolik si objednáte, tím garantujeme 100% záruku čerstvosti. To vše výhradně na otevřeném ohni, bez použití chemických přísad a aromat. Z důvodu zachování vůně pražené kávy, expedujeme výhradně nemletá pražená zrnka. Doypack sáčky dodáváme výhradně recyklovatelné, životní prostředí je u nás na prvním místě.

westerncoffee_prazeni_1

Vychutnejte si kávu se stejným požitkem, jako tomu bylo před staletími. Zpracováním kávy na ohni Vám tuto možnost nabízíme i dnes. Pražíme jinak, ručně a na otevřeném ohni. Touto cestou jsme se vrátili v čase zpět, až ke kořenům, prakticky k úplným prvopočátkům pražení. To bylo tehdy jednoduché, boby se pražily v malém množství na pánvích, které nebyly ani perforované, ale právě na otevřeném ohni. Vynikla tak chuť nejen kávy, ale i tohoto přírodního pražení. Ohněm ovoněná zrnka pražené kávy jsou tak i v dnešní době příjemným zpestřením a rozhodně stojí za degustaci.

 

Kliknutím na obrázek zjistíte, jak objednat a kdy kávu doručíme.

jak to cele funguje

 

Jsme tu pro Vás, abychom Vám zajistili nezapomenutelný zážitek tradiční chutě kávy. Každou zakázku pražíme až po objednání. Tímto přístupem, společně s technologií pražení, zajistíme 100% čerstvost. Skladové zásoby u nás tedy budete hledat marně. Balíček kávy obdržíte přibližně za týden od objednání. V tomto okamžiku v upražených kávových bobech končí veškeré chemické reakce. Káva je tedy v té nejlepší kondici a lze si ji opravdu vychutnat.

eco_friendly_westerncoffee

To vše dodáváme v recyklovatelných doypack sáčcích, abychom nezatěžovali životní prostředí. Pevně věříme, že díky tomuto individuálnímu a ekologickému přístupu budete nadmíru spokojeni a nezapomenutelný zážitek si tak náležitě vychutnáte.

E-SHOP

Kliknutím můžete objednat čerstvě praženou kávu.